Oceniono plakaty ekologiczne

W piątek 9 września br. komisja konkursowa dokonała oceny prac nadesłanych przez szkoły i przedszkola w ramach V Rundy (plakat ekologiczny) Małopolskiego Projektu Ekologicznego „Ekoszkoła-Ekoprzedszkole-Ekouczeń 2022”. Tematyka pracy plastycznej to: „Ekologia w moim przedszkolu/szkole”.

Komisja konkursowa brała pod uwagę: świadomość ekologiczną dzieci, współudział uczniów i dzieci w wykonaniu pracy plastycznej, zgodność tematyczną pracy, walory edukacyjne pracy, jakość i estetykę wykonanej pracy.

Wyniki rundy zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia podsumowującego projekt w październiku br.

Fotografie prac z obu kategorii (przedszkola lub oddziały przedszkolne oraz klasy I-III szkoły podstawowej) w kolejności przypadkowej(!) publikujemy poniżej.