Uwaga – ważne!!! Dostęp do testu wiedzy – etap szkolny

W czwartek 11 maja 2023 r. odbędzie się etap szkolny Małopolskiego Projektu Ekologicznego Ekouczeń 2023. Uczniowie otwierają formularz testu za pomocą linków:

Formularz będzie aktywny od godziny 9:55.

Na początku uczeń wpisuje na stronie startowej imię, nazwisko, nazwę szkoły, klasę i adres email (na który prześlemy wyniki).

Po kliknięciu przycisku „Rozpocznij test” uczeń będzie miał 30 minut aby odpowiedzieć na 30 pytań dotyczących wiadomości i umiejętności z ekologii oraz ochrony przyrody z uwzględnieniem następujących form ochrony przyrody:Parku Krajobrazowego Beskidu Małego oraz Ciężkowicko – Rożnowskiego Parku Krajobrazowego.

W trakcie testu uczeń ma możliwość powrotu do poprzednich pytań i zmiany odpowiedzi do momentu kliknięcia przycisku „Zakończ test” (widoczny na stronie ostatniego pytania).

Po zakończeniu testu będzie widoczny uzyskany wynik w procentach. Szczegółowe wyniki prześlemy na podany w formularzu adres email.

Życzymy powodzenia!

Uwaga! W razie problemów prosimy o kontakt pod nr tel. 519 133 145